Krwawienia z nosa u 25-latka

Dzień dobry, Panie doktorze mam problem od kilku miesięcy miewam codzienne krwawienia z nosa (z katarem). Byłem 2 tyg. temu u laryngologa lecz usłyszałem "proszę nie dłubać w nosie". Po tych słowach udałem się zrobić pełną morfologię krwi - wszystko mieści się w normach. Miałem parę dni temu leczony ząb kanałowo który graniczy z zatoką czy możliwe że to od niego?WBC-5,1/RBC4,7/HGB15,4/HCT47,3/MCV97/MCHC32,5/MCH31,6/RDW10,9/PLT169/MPV9,3/NEUT65,9/LYMPH25,8/MONO7,2/EO0,9/BASO0,2/LIC0,5/.Pozdrawiam

To nie od zęba. Nie chodź już do tego laryngologa od dłubania w nosie, on jest śmieszny. Nawet jak Twoje krwawienie spowodowane jest manipulacją w nosie to do tego Cię zmusza zaburzenia jego drożności i chęć lepszego oddychania. Nawilżaj nos Naso Drill,natłuszczaj nos Nozoil sprej.