Krwawienie z odstawienia a brak miesiączki

Dzień dobry! Brałam tabletki antykoncepcyjne 2 miesiące. Ostatni blister skończyłam 10 stycznia 2015.Potem była siedmiodniowa przerwa dostałam "okres" 13 stycznia we wtorek. W środę 14/01 miałam stosunek przerywany bez zabezpieczenia, ale w tej przerwie byłam chroniona. Po tej przerwie już nie brałam tabletek. Współżyłam, ale z zabezpieczeniem. Czy ten miesiąc od zakończenia krwawienia z odstawienia 17.01 jest bezpieczny? Powinnam liczyć 28 dni od 13.01?Dzisiaj jest 27 dzień i nie mam okresu

To nie jest takie proste. Najskuteczniejszą metodą są OC (tabletki), krążki hormonalne, plastry hormonalne i wkładka hormonalna. Lepiej zabezpieczyć się skuteczni niż potem stresować i gdybać.