Krwawienie ze śluzem po masturbacji u dziewicy

Pewnego razu masturbowałam się kawałkiem drewna okrągłego. Gdy wyjęłam go zobaczyłam na nim krew. Jestem dziewicą ale błonę mam cała. Krwawienie nie ustało aż do teraz (2 dni po) nie jest to ciągłe krwawienie ale co jakiś czas leci krew ze śluzem co to może być?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Prawdopodobnie doszło do uszkodzenia nabłonka pochwy przez przedmiot którym Pani się masturbowała.
Sugeruję nieużywanie przedmiotów niebezpiecznych i nie przeznaczonych do tego celu.
Wskazana jest wizyta u ginekologa celem rewizji co jest faktyczną przyczyną krwawienia.