Lepki, ciemnożółty wyciek z piersi

witam co może oznaczać lepki ,ciemo-żółty, wyciek z piersi .bol piersi jak przed karmieniem dziecka.ostatnio odczuwam kołatania serca i straszne zmiany nastroju .problemy ze snem ..dodam ze mam 41 lat .ostatni porod 9 lat temu.ostatnia miesiaczka w terminie , ale skapa. test ciążowy wyszedł negatywny.dziękuje za odpowiedz

Witam,
Takie objawy mogą się wiązać z zaburzeniami hormonalnymi,które powinna Pani zbadać /np.niedoczynnośc tarczycy/ podobnie,jak poziom prolaktyny.Od strony psychologicznej może się to u kobiety wiązać z dolegliwościami podobnymi do depresji i wówczas jest pomocna współpraca z terapeutą pod kątem przyjrzenia się relacjom z mężem czy np.Pani samooceny.
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam,bo zawsze warto ten stan poprawić.

dobrze jest udac sie z tym do lekarza+rownolegle do terapeuty.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza