Małe skrzepy krwi w moczu po stosunku jako oznaka ciąży

witam. od 2 dni nie biore tabletek, poniewaz złe się po nich czulam, kochalam się z moim chłopakiem z prezerwatywa, kochajac się z nim gdy bralam tabletki (zawsze i tej samej porze) kończył zawsze w środku, po seksie gdy ich nie biorę poszlam się wysikac zauwazylam ze razem z moczem wypłynęły 3 male skrzepu krwi co to oznacza? dodam ze od tych 2 dni gdy ich nie biorę z mojej pochwy wydobywa się biały śluz taki smietankowy! czy to może oznaczać ciąże ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie podanych objawów nie można ani potwierdzić, ani wykluczyć możliwości ciąży. Obecność krwi w moczu może świadczyć o infekcji układu moczowego i wskazany jest w tej sytuacji kontakt z lekarzem oraz wykonanie badania moczu.