Malutkie krosteczki na wewnętrznej stronie dłoni

Witam, zauwazylam ze od ok 2 tygodni na wewnetrznej stronie dloni mam takie malutkie krosteczki ( od środka,spod skory) Czasami bola ale to gdy prubuje je wycisnac a wtedy robia sie czerwone tak jakby krew sie w srodku zbierala i to boli.Czassmi jest tez tak ze na samym srodku dloni wewnatrz pokaze sie ta krostka i boli tak ze nie moge nic dzwigac.Same sie pojawiaja i same znikaja.Nie zmienialam ostatnio zadnych plynow ani chemii.Z chemia tez nie mialam kontaktu.Mialam te krostki za nim zaczelam brac antybiotyk wiec to nie od antybiotyku.Ostatnio tez mam klucia w okolicy serca ale lekarze nie chca zrobic mi zadnych badan bo karmie piersia.Czesto myje rece.Raczej to nie zakazne bo nikt w domu tego nie ma a jakby bylo zakazne to i dzieci by juz mialy.Wiec od czego tak mi sie zrobilo?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.