Miejsce naklejenia plastra na ramieniu

mam pytanie- czy miejsce naklejenia plastra ma duzy wpływ na jego skutecznosc? dziś nakleiłam plaster na ramię, ale nie na jego górnej części a bliżej środka, o 2-3 cm niżej niż ostatnio, czy to ma jakieś znaczenie na wchłanianie hormonów?

Witam,
proszę pamiętać, że miejsca przyklejenia kolejnych plastrów powinno się zmieniać.
Wskazanymi miejscami są: skóra pośladków, brzucha, górnej części pleców, zewnętrznej górnej części ramienia.
Miejsce przyklejenia ma wpływ na jego skuteczność, dlatego proszę trzymać się powyższych zasad.