Mocne bóle głowy po usunięciu dużego polipa nosa

Miałem zabieg usunięcia dużego polipa - papilloma sino-nosale przew.nosa lewego ( 28.03.2013 ) po miesiącu aż do teraz MOCNE BÓLE GŁOWY przy kaszlu. 30.05.2013 - usunięto nowotwór złośliwy jelita - zastawka krętniczo-kątnicza - po operacji - bez naświetlań i chemii. Niepokoją mnie wyniki badań krwi. WBC12,1 PLT 605 LYMPH 3,75 RDW-SD 47,7 PŁYTKO KRYT 0,46 OB 14 Od 2009 do 2013 miałem 20 razy RTG - oraz 8 razy TC Mam 58 lat - 40 lat pracy w szczeg. war. Zakł. Chem.- Rozdz. Wysokich Napięć.

Z wynikami badań trzeba na wstępie skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Niepokojący jest głównie podwyższony poziom białych krwinek we krwi. To może być objaw jakiegoś ogniska zapalnego np. w zatokach co związane jest podawanymi przez Pana bólami głowy. Oczywiście należy także skonsultować się z laryngologiem i być może konieczne okaże się wykonanie kontrolnego TK głowy. O wszystkim zadecyduje prowadzący laryngolog po bezpośrednim badaniu.