Na co mogą wskazywać objawy, jakie mam od 5 dni?

Jestem 30-letnią kobietą. 5 dni temu zasłabłam w pracy, siedząc przy biurku. RR wynosiło 80/45, zdrętwiały mi dłonie, trafiłam do lekarza. Morfologia w normie, tarczyca też, test ciążowy ujemny. Obecnie kilka razy dziennie źle się czuję: nie mogę się skoncentrować, jestem słaba, ciśnienie mam w granicy 100/50, bladość powłok skórnych, ręce jakby ''obce'', czasem niski cukier (ok. 47), niewielki ból głowy i nudności. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Wskazane jest wdrożenie diagnostyki zasłabnięć. Punktem wyjścia jest solidnie zebrany wywiad oraz badanie lekarskie. Na podstawie tak zebranych informacji lekarz zaplanuje dalsze badania oraz ew. konsultacje specjalistyczne, na podstawie wyników których postawi właściwą diagnozę i wdroży odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam