Napady nudności i bólu w podbrzuszu u 19-latki

Witam. Mam 19 lat i jestem drobnej postury. mam napady nudnosci czy bolu w podbrzuszu.za 14 dni spodziewam sie miesiaczki,jednak od poczatku poprzedniej mam napady bolu brzucha. Nieraz boli mnie delikatnie,niemalze niezauwazalnie,np w supermarketach robi mi sie slabo,zimne poty mnie oblewaja i pojawia sie uczucie w brzuchu jak przy biegunce. Nieraz mam 1-2 skorcze,niekiedy znowu pulsuje mi cos nieprzyjemnie w okolicy pepka.dodam,ze ostatnia miesiaczka byla bolesna,a bole sa czesto po posilku.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani- taki ból może oznaczać wiele schorzeń. Najlepiej będzie jak najpredzej skonsultować się z lekarzem.