Natrętne myśli i problem z oddechem a nerwica

Witam.Od 6 miesięcy borykam się z nieciekawymi myślami.W maju trafiłam do szpitala. Na oddział pediatrii,ponieważ byłam jeszcze niepełnoletnia. Stwierdzili, że zatrulam się nikotyna z e papierosa. Paliłam przez 5 lat i od maja nie ruszyłam papierosa. Było strasznie ciężko myślalam o najgorszych rzeczach. Ale przechodząc do konkretów od kilku tygodni mam problem z oddechem ciężkie płuca i wróciły najgorsze myśli. Obawiam się że może to być nerwica. miałam robione ekg i krew wyniki są książkowe.

Witam,
Widzę, że towarzyszy Pani duży lek związany ze swoim zdrowiem. Opis objawów zawiera zbyt mało szczegółów, abym mogła jednoznacznie stwierdzić czy Pani problemy wynikają z nerwicy. Część objawów faktycznie można łączyc ze stanami lękowymi. Proponuje udać się do wybranego terapeuty w celu zdiagnozowania oraz podjęcia terapii.