Nawracająca wysypka i grudki z białą otoczką

Witam, od sierpnia zmagam się z nawracająca wysypką, drobne czerwone grudki z białą otoczką,zaczyna się od nóg,okrutny świąd,elocom nie pomógł ylko encorton,jestem 1,5 mies. od wycięcia migdałów, od niedawna przyjmuję nolpazę, ale przy pierwszej wysypce nie brałam, morfologia w normie, Ige całkowite 3,50 UI/ML, kał na pasożyty ujemny,za pierwszym razem stwierdzono alergię polekową i sama tak sądziłam,ale to wciąż wraca po jakimś czasie po odstawieniu encortonu,pomocy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.