Nieprzyjemny zapach z pochwy na drugi dzień po stosunku seksualnym

Witam po stosunku mam na drugi dzień nie przyjemny zapach z pochwy śmierdzi strasznie,kiedyś tak nie miałam,nie mam upławów.czy to może być przyczyną tej bakterii"streptococus agalactiae?pytam się lekarzy i nic mi nie odpowiadają?dziękuje za pomoc:)

Witam! Powyższe objawy mogą być symptomem nieswoistego zapalenia bakteryjnego pochwy, tzw. waginozy bakteryjnej. Proszę zgłosić się do ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Warto sprawdzić, czy zależy to od spermy męskiej, należy odbyć kontakt w prezerwatywie.
W ogóle, jesli coś niepokoi w stanie pochwy, to należy stosować prezerwatywę, mimo że jest inny sposób zabezpieczenia antykoncepcyjnego.
Niejasny stan pochwy wymaga diagnostyki i leczenia u ginekologa.