Nieregularne miesiączki i silny ból brzucha

Witam ostatnią miesiączkie miałam 24 sierpnia, aż do wczoraj dostałam silnego bólu w podbrzuszu, i teraz występuje silne krwawienie jasno czerwona krwią, wygląda jak krew od skaleczenia. Jaka jest tego przyczyna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy była Pani w ciąży? Skąd ten brak miesiączki od tak długiego czasu? Koniecznie należy zgłosić się do swojego lekarza.