Nieregularne miesiączkowanie a petting i podejrzenie ciąży

Witam,miesiączkuje bardzo nieregularnie- ostatnie miesiączki to listopad i 16 luty. 3 i 5 marca doszło do pieszczot.Dokładnie petting i ocieranie się narządami w okolicach łechtaczki, wzgórka. 3 marca mój partner miał wytrysk w okolicach łechtaczki. Zaraz potemprzemyłam się wodą z mydłem.5 marca nie doszło do wytrysku. Dzień po ostatnim pettingu zauważyłam brązowawy śluz.Śluz ten jest gęsty, trochę rozciągliwy ale zaraz się rwie.dzień wcześniej miałam biały śluz, też gęsty i nie rozciągliwy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim warto podkreślić, że opisane przez Panią nieregularne cykle wymagają dokładniejszej diagnostyki - powinna Pani zatem zgłosić się w tym celu do specjalisty ginekologa lub endokrynologa. Po drugie nieregularne cykle nie wykluczają możliwości zajścia w ciążę.