Nieregularne okresy u 19-latki po 5 latach miesiączkowania

Witam. Mama 19 lat i miesiączkuje mniej więcej od 14 roku życia. Moje miesiączki nigdy nie były regularne, dawniej sie tym nie przejmowałam , w końcu to normalne - myślałam że to się zmieni. Ale to nadal nie ustąpiło, żadko kiedy zdarza się że okres mam regularnie. Częst bywa że nie mam go nawet 2-3 miesiące. Zaczynam się bac że mogę być na coś chora ,ostatni okres miałam pod koniec listopada. Dzisiaj bolał mnie brzuch , ale zamiast okresu mam białą gęstą wydzielinę-czym to może być spowodowane?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę pójść na wizytę do gienokologa, konieczne jest badanie ginekologiczne i dalsza diagnostyka. Radziłabym skontrolować poziom TSH, a Pani obecne objawy mogą być spowodowane infekcją.
Pozdrawiam