Nieustanny stres i problem z ustalaniem obowiązków

Witam żyje w ciągłym stresie czuje ze wiecznie mam mało czasu na WSZYSTKO CIAGLE MUSZE COŚ robić... nie potrafie usiedzieć na miejscu nie radze sobie z tym:( POMOCY!!!

Aleksander Ropielewski

Proszę uczciwie się zastanowić, czy faktycznie jest tak, że jeżeli Pani czegoś nie zrobi to stanie się jakaś tragedia i zacząć myśleć o sobie i swoich potrzebach. Przemęczona i zestresowana nie będzie Pani w stanie wykonać postawionych przed sobą zadań tak wydajnie, jak będąc bardziej zdystansowana i wypoczęta. Proszę spróbować znaleźć chwilę tylko dla siebie, podczas której zajmować się Pani będzie tylko czymś co sprawia Pani przyjemność. Bardziej szczegółowej porady nie mogę udzielić ponieważ nie znam konkretnej sytuacji w jakiej Pani się znajduje.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Szanowna Pani,

czasami pozwolenie na ogarnięcie nas przez stres i lęk dają najlepszą odpowiedź na to, czemu zmuszamy się np. do ciągłego robienia czegoś. Czy czasami porzucenie wszystkiego i "nic nie robienie" nie nasuwa Pani spostrzeżeń, co czuje Pani, gdy nic nie robi, przed czym się Pani chroni?

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org