Nudności o różnych porach dnia

Witam, od około miesiąca odczuwam nudności o różnych porach dnia. Niezależnie od dnia cyklu, praktycznie codziennie. Nie wymiotuję. Nie odczuwam bólów brzucha, zgagi, bólów w klatce piersiowej. Jedynym problemem są te nudności, które czasami nie dają mi spać. Budzę się o 6 rano i jest mi tak niedobrze, że nie mogę dalej spać mimo zmęczenia. Muszę wstać i coś zjeść. Dodatkowo od dwóch miesięcy mój okres jest skąpszy krwawienie słabsze i krótsze, praktycznie bezbolesny. Nie jestem w ciąży.

Witam,
Rozumiem, że ciąża wykluczona testem ciążowym? Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Problem wymaga szerokiej diagnostyki. M.in. również powtórne zbadanie pod kątem ciąży, tym razem przez lekarza. Po wstępnej rozmowie, zbadaniu i ewentualnie jakichś badaniach dodatkowych lekarz przepisze odpowiednie leczenie lub skieruje do konkretnego specjalisty.