Nudności, zmęczenie i ból brzucha u 25-latki

Boli mnie brzuch od 4dni. Zawsze gdy mnie tak bolał wystarczyło że się polozylam i rozciagnelam mięśni brzucha. Teraz to nie działa a tabletki nie pomagają. Przy tym często mam nudności i jestem zmęczona.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie objawów nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego