O czym może świadczyć ból głowy u nasady nosa?

Mój problem jest następujący . Od 8miu miesięcy boli mnie często głowa , jakby u nasady nosa . Często przeszywa ból przez środek . Mialem 10 miesiecy uraz , spadlem z drabiny do kanalu samochodwego . zaparlem sie wtedy prawym barkiem i plecami . Wczesniej tego z glowa nie lączyłem ale najlepiej się czuje leżąc lub chodząc o siedzeniu nie ma mowy . Boli mnie szyja z jednej strony i przyczepy sciegien w glowie , tak mi sie wydaje . Strzela mi cos w szyi przy zginaniu i w barku , i lopatce . Miaĺem już rehabilitacje na kregosłup od lekarza rodzinnego . Od tych miesiecy czuje jakbym miał chrype w gardle i cos mnie tam uwiera ale laryngolog nic nie widzi . Przy siedzeniu czesto brakuje mi jakby tchu i bije mi serce jak szalone . Odsyłali mnie do psychiatry :) byłem dostałem tabsy , ale mam nadal te same objawy . Chetnie skorzystam z pomocy ortopedy w warszawie . Niby mam jakies uwypuklenie w odcinku th3 th4 czy cos takiego .w klatce piersiowej tez mi cos strzyka jak sie przeciagam

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, dalsza diagnostyka, ocena stanu ogólnego, wyników badań, Jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań kręgosłupa, barku? ? Pozdrawiam i zapraszam