O czym może świadczyć ból kości oraz wymioty?

Witam, od 3 dni zmagam się z bólami kości jest to ból bardzo silny nie mogę chodzić ani spać w nocy. Do tego mam suchy kaszel, który bardzo się nasila i doprowadza do wymiotów białą pianą, dodatkowo wczoraj pojawiła się mała ilość krwi.

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu pilnie udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny pani stanu klinicznego. Pani objawy mogą wynikać z ciężkiej infekcji dróg oddechowych.