O czym może świadczyć krew w kale?

Witam Zauważyłam, że w kale pojawiają się ślady krwi, jak również na papierze. Dodam, że na nogach często pojawiają mi się żylaki. Mam 24 lata. Do kogo powinnam zgłosić się z tym problemem. Często po stosunku boli mnie podbrzusze po lewej lub prawej stronie. A podczas samego stosunku, czuje, że coś z tyłu zaraz ze mnie wyleci i muszę wszystko przerywać. Nie przyznaje się do tego narzeczonemu bo nie chcę go straszyć a jest to uciążliwe.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszystkim udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć