O czym może świadczyć podwyższony poziom płytek krwi PLT?

Dzień dobry Chciałabym zapytac o czym może świadczyć podwyższony poziom płytek krwi PLT u prawie 7 letniej juz dziewczynki. Norma labolatoryjna określona przez nasze labolatorium to 180-400. Ona ma podwyższony poziom gdyż jej wynik w badaniach wynosi 457 dodam że podwyższony ma też poziom Eozynofili we krwi. Poza tym żelazo, crp i inne wyniki morfologii ma dobre Czy podwyższone te dwa parametry krwii mogą świadczyć o jakiej chorobie w organiżmie dziecka?Jeśli tak to jaka może to być jednostka chorobowa i w którym kierunku ( pod jakim kątem) należałoby dalej badać dziecko żeby niedopuścić do rozwoju jakiejś poważnej choroby? Bardzo proszę o pomoc i wskazówkę gdyż nie ukrywam te wyniki powodują zmartwienie. Czy powinny budzić niepokój czy może to być np tylko chwilowe zaburzenie w organiżmie dziecka i należałoby za jakiś czas powtórzyć wyniki? Bardzo proszę o pomoc czy to może być coś grożnego? Z góry serdecznie dziękuję osobie odpowiadającej na moje zapytanie i życzę wszystkiego dobrego

nie można interpretować wyników bez badania dziecka i zebrania dokładnego wywiadu , ne podaje Pani np czy dziecko ostatnio chorowało pozdrawiam