O czym świadczy brak spadku wagi pomimo diety?

Dzien dobry! Jestem na PALEO diecie od dwoch lat (zero zboz) , cwicze sporo 5 x w tyg silownia plus wysilkowa praca, mam 29 lat jestem kobieta, waze 53 kg , wzrost 162 cm. Ze wzgledu na paleo diete nie jem zbyt duzo posilkow. 3-4 w ciagu dnia. Stoje w miejscu od jakiegos czasu, odklada mi sie tluszcz w okolicach brzucha. Moze jakies wskazowki? Czytam sporo ale nigdzie nie znajduje rozwiazania. Mysle ze moze za malo jem ale przez ta diete nie jestem w stanie wiecej wcisnac. Z gory dziekuje za podpowiedz. Pozdrawiam, Ewa.

Lek. Michał Lenard

Pani waga jest prawidłowa, osobiście odradzam podejmowanie prób zrzucenia wagi. W celu ustalenia prawidłowej diety warto zasięgnąć porady dietetyka. Pozdrawiam!