O czym świadczy zaczerwienie skóry po lekach Areplex, atrox, carvedilol, milurit, polpril, diured, espiro, bixebra?

Tata lat 58, po zawałach z niewydolnościa serca i stentem. Przyjmuje następujące leki: Areplex atrox carvedilol milurit polpril diured espiro bixebra. Mama leczy go dodatkowo tranem, witamina k2 i tabletkami drożdżowymi. Czy osoba z tar choroba zazywajaca takie leki moze brać witaminę B12 w proszku rozpuszczalna w wodzie? Po drugiej dawce tacie zaczerwienila się skóra i odczuwał mrowienie i swędzenie. Bardzo prosze o odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Może przyjmować, jeśli jest taka potrzeba, ale skoro wystąpiło uczulenie, sugeruję jednak odstawić.
Pozdrawiam