Obecność bolesnego guzka w piersi a możliwe przyczyny

Witam serdecznie. Mam takie pytanie, mam w piersi guzek wielkości "landrynki" i boli mnie przez to cała pierś, i występują zaczerwienienia. Mam 37 lat, czy był by Pan wstanie powiedzieć, co to może być?. Pozdrawiam, Monika

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

bez zbadania zmiany nie ma możliwość określenia co jest przyczyną Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.