Odchody poporodowe 4 tygodnie po porodzie

witam, jestem w 4 tygodniu po cesarce- nadal mam odchody- czerwone, różowe, raz więcej, raz mniej, czy mogę założyć tampon na 1 h i popływać w czystym jeziorze?jakie ewentualnie zakażenia mogą si ę pojawić?

Piotr Pilarski

Odradzam Pani takie postępowanie. Dodatkowo sugeruję kontakt z ginekologiem gdyż już nie powinno być czerwonych odchodów.

Pozdrawiam.