Odchudzanie u 21-latki

witam . chciałabym schudac mam 150 wzrostu a ważne 91 kg nie wiem co mam już rb ;c staram się mało jeść nie jem nic smażonego ani nic po godzinie 18 cwicze po 15 min dziennie prosze o pomoc ;c

Jeśli jest tak jak Pani mówi, to warto by sie wybrać do psychologa, bo wysoka waga może mieć podłoże psychologiczne. Jeśli Pani zrobiła już podstawowe badania z krwi, które może zapisać lekarz pierwszego kontaktu i nic nie wykazały, to zapraszam na wizytę.

Wizyta u psychologa nie zawadzi, a nawet powinna Panią zastymulować i zmotywować do podjęcia wyzwania jakim jest zgubienie zbędnych kilogramów. Ja ze swej strony mogę polecić wizytę u dietetyka w Pani okolicy, który po analizie składu ciała, nawyków żywieniowych, ocenie stanu organizmu powinien poprowadzić Panią bezpiecznie przez proces odchudzania. W Pani pytaniu jest zbyt mało informacji, aby rzetelnie odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Przyczyn niepowodzenia w odchudzaniu może być wiele. Mogą to być nieprawidłowo zbilansowana dieta (mimo małej obfitości), ale mogą to być również przyczyny chorobowe (np. niedoczynność tarczycy), czy nietolerancje pokarmowe. Mało osób zdaje sobie również sprawę z tego, że częste diety również maja wpływ na problemy z odchudzaniem przy kolejnych próbach. Im więcej takich prób zakończonych fiaskiem, tym większy problem na przyszłość.

Jeżeli mieszka Pani w miejscowości, w której nie ma dietetyka, to zapraszam do kontaktu zdalnego z naszą poradnią w Koszalinie. Prowadziliśmy już wiele osób, zdalnie, przez proces odchudzania. Warunkiem koniecznym jest Pani samodyscyplina, posiadanie wagi łazienkowej, posiadanie komunikatora skype lub gg.
W celu umówienia się na wirtualna wizytę można się kontaktować za pomocą skype: poradnia.diz, gg: 19851937, lub mailowo: poradnia@dietetycznieizdrowo.pl

Kamila Ziemann Dietetyka

Niestety samo nie jedzenie po godz.18 i 15min dziennie gimnastyki nie wystarczy żeby schudnąć. Dieta musi być indywidualnie dostarczona, ważna jest ilość białka, węglowodanów, tłuszczów oraz innych składników. Musi Pani jeść regularnie! I musi Pani rozkręcić metabolizm. Jeśli ma Pani pytania bądź chciałaby Pani skorzystać z wirtualnego odchudzania, zapraszam! Centrum Dietetyczne Efekt efektcentrum@gmail.com www.efektcentrum.pl
Jeśli jest Pani z Gdyni - zapraszam do gabinetu.