Odejście partnera z dnia na dzień

witam. mam ogromny problem facet odszedl z dnia na dzien, byl bardzo zakochany, na rekach nosil. odszedl, twierdzi ze NIC NIE CZUJE juz. prosilam by zabral swoje rzeczy powiedzial,ze nie teraz,ze pozniej je odbierze. mowi nie pisz ale odpisuje,nie dzwon ale odbiera. nic z tego nie rozumiem.. prosze o pomoc ;((

Witam serdecznie
Nic tak nie boli,jak ,jak znieważenie uczuć zainwestowanych w drugą osobę.Dlatego rozumiem ten szok,bo zadają go często osoby bojące się własnego zaangażowania,których być może Pani nieświadomie przyciąga dzięki własnej otwartości.Proszę nie tkwić w rozmyślaniach samej ze sobą,natomiast spróbować alternatywnych kontaktów z ludżmi,którzy są podobnie do Pani ciepli i otwarci i którzy przytulą Panią,lub chociaż zaproponują herbatę dla wyciszenia i własną obecnośc.Na racjonalne kroki przyjdzie czas potem.
Proszę więc otulić teraz siebie,bo na takie kobiety i takich ludzi czeka cały świat.
Serdecznie pozdrawiam.

Proponuję zaprzestać kontaktu z panem,bo to jedynie będzie powodowało w Pani dyskomfort i zapalalo ciągłą nadzieję. W takim wypadku dystres jaki się pojawi może być bardzo trudny do zwalczenia (bo ciagle będzie pani zaangażowana w sytuację). Może konsultacja z psychologiem pomoże uporać się ze stratą? Pozdrawiam