Odrost zmiany po wycięciu

Witam, pojawił mi się dziwny guz na wzgórku łonowym, w lipcu zoperowano mi go(był już wielkości wiśni),po badaniu labolatoryjnym nie stwierdzono co to było, zmiana ponownie mi odrosła. Dodam,że podczas stosunku odczuwam silny ból uniemożliwiający go. Co to może być, czy te dwie rzeczy mają coś ze sobą wspólnego?

Nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego na odległość , tzn.bez zbadania pacjentki! Nie rozumiem też sformułowania "po badaniu laboratoryjnym nie stwierdzono co to było"!!! Konieczna pilna wizyta u operatora!!! zż