Opis wyniku badania endoskopowego przełyku i żołądka

Witam! M. 46 l. Robiłem ostatnio badania endoskop. przełyku i żołądka. Otrzymałem taki opis: W przełyku na zwieraczem gardłowo przełykowym widoczne etopie żołądkowe jak w badaniu poprzednim. Pozostały przełyk bez zmian. Połączenie przełykowo-żołądkowe bez zmnian. Cały żołądek łącznie ze sklepieniem w inwersji, odźwiernik bez zmian. Opuszka i część pozaopuszkowa XII -cy bez zmian. Test urazowy H.pylori /-/ ujemny. B. proszę o info. jak dalej postępować. Od lek.rodzinnego mam skier. do gastrologa

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego i udać się do specjalisty gastroenterologa.