Pęknięcie prezerwatywy, przyjęcie Escapelle i widoczny pęcherzyk a możliwość ciąży

Witam Opis sytuacji: 24 luty -ostatnia miesiączka, 7 marca współżyłam z chłopakiem i pekła prezerwatywa. W poniedziałek byłam u ginekologa w celu przepisania Escapelle zażyłam w ciągu 48 godz. Zrobiła mi USG dopochwowe i nie zauważyła żadnego pecherzyka (możliwe ze nie doszło do owulacji). Wczoraj byłam u innego ginekologa (22 dzień cyklu) - na USG widziała pęcherzyk wielkości 1,6mm i w innej części (chyba macicy) komore ze śluzem. Czy mogę być w ciąży?

Małgorzata Panek

Należałoby ocenić poziom beta HCG. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam