Pieczenie i ból w trakcie stosunku

witam . Mam problem który dolega mi od ponad miesiąca , natomiast w trakcie stosunku odczuwam pieczenie i ból , po stosunku pieczenie nie ustaje przez ok.20 min . za każdym razem , prosze o pomoc :)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę skonsultować się z ginekologiem, celem wykonania usg. Być może dolegliwości wynikają z obecności nadżerki lub polipa w jamie macicy bądź procesu zapalnego przydatków. jeśli wyniki badań będą prawidłowe, w ostateczności może pomoże lubrykant. Pozdrawiam