Pieczenie i mrowienie brzucha po operacji powłok

Witam chciała bym się dowiedzieć o pieczenie i mrowienie brzucha po operacjii pełnej powłok brzucha oraz lipo mija niedługo 2 mieśiąc od operacji po 4 tygodniach lekarz wysłał mnie do pracy twierdzac że moge wrócic do normalnego trybu pracy .Operacjia była z powodu 3 cesarek i 2 laparoskopi .lekarz jest osoba mało zajmującom się pacjetami ,ciagłe pieczenie i mrowienie oraz wzdety brzuch troche mnie niepokoi do tego nad pępkiem od prawej strony pokazało sie wybrzuszenie które piecze .

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie można nic stwierdzić. Pani dolegliwości nie są niepokojące. Możliwe, że po powrocie do normalnego trybu życia objawy ustąpią.

Pozdrawiam.