Bolesność i pieczenie brzucha a wzdęcia

Witam Od ok. dwóch tygodni mam obolały brzuch, uczucie wzdęcia, czasem pieczenia. Nie wiem co moze byc tego przyczyna. Nie jest to uczucie bardzo dokuczliwe ale ciagle jest i niepokoi mnie to. Co może być tego przyczyna i jak się pozbyć tej dolegliwości?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.