Plamienia, bóle brzucha i piersi oraz zmiany skórne w połowie cyklu

Witam. Czy jeżeli w połowie cyklu dostałam plamień, bólu brzucha i piersi i wysypało mnie na twarzy to problem z hormonami? Od ponad roku biorę tabletki anty, zawsze wszystko było dobrze, ale od ok. 3 miesięcy miałam 2 razy taką sytuacje i nie wiem czy zgłosić to lekarzowi? Od razu jak kończy się plamienie mam duży śluz. W ciągu tego czasu mam również plamienia przed i po krwawieniu. Co moze byc powodem?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.