Plamienia, ciągłe infekcje pochwy i bolesne miesiączkowanie a poszukiwanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Od ok 1,5 roku jestem w trakcie poszukiwania tabletek antykoncepcyjnych dla siebie, ciągle zmieniam bo ciągle pojawiają się plamienia, obecnie coraz słabsze na najnowszych(Triquilar). Ciągle mam infekcje i stany zapalne w pochwie, ostatnio był też gronkowiec złocisty. Ostatnio zdarzyły się podczas mocniejszych zbliżeń 2 x krwawienie kontaktowe, któremu towarzyszył ból. Do tego okropny mocny i bolesny okres (pierwszy na tych tabletkach nowych). powinnam się martwić tymi objawami?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy jakie Pani wskazuje mogą być wynikiem np. endometriozy i żeby wyjaśnić jakie to ma podłoże musi się Pani zgłosić do ginekologa i wykonać badania. Pozdrawiam.