Plamy na skórze w okresie zimowym

Od roku mam białe plamy w okresie zimowym nie są widoczne za to lato bardziej. W tym roku za to zaczęły się powiększać i w innych miejscach występować głównie mam je na zgieciach największe są na rękach mam również na kolanach małe plamy od wewnętrznej strony ud oraz na stopach na zgieciach rak są swedzace dość często najbardziej ja są spocone jak drapie stają się czerwone Dodam że od urodzenia mam atopowe zapalenie skóry a dermatolog rok temu przepisał mi maść ze sterydami Maści które niepom

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po obejrzeniu zmian i ich zbadaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.