Płaskie sutki u 22-latki

Witam. Jestem już dojrzałą dziewczyną mam 22 lata, ale moje sutki są cały czas płaskie. Miesiączkuję już 9 lat. Nie mam żadnych problemów ginekologicznych, jedynie lekkie tyłozgięcie co zdaniem lekarza nie jest niczym poważnym,moje miesiączki są regularne. Czy takie płaskie sutki to jest coś normalnego, czy raczej świadczy o chorobie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Raczej to tylko taki wariant anatomiczny budowy sutków, a nie patologia (trudno mi konkretnie na to pytanie odpowiedzieć bez bezpośredniego badania). Najlepiej w tej sprawie, aby wypowiedział się ginekolog prowadzący. Często należytą formę sutki kobiet uzyskują po ciąży i karmieniu dziecka.