Pobolewanie piersi u 32-latki

Witam boli mnie od paru dni to znaczy pobolewa lewa piers tak jagby jakies pieczenie nie wy?czuwam zadnego guzka nic mi sutek nie leci ani ta piers sie nie zmienila miesiac temu mialam robione uzg piersi i bylo wszystko ok

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dolegliwości bólowe w obrębie piersi będą się utrzymywać, konieczne będzie powtórzenie USG oraz konsultacja ginekologiczna.