Podejrzenie ciąży pomimo negatywnego testu ciążowego

witam mam 23 lata i podejrzewam ze jestem w ciazy... do ginekologa nie mogę iść gdyż do kwietnia nie mam ubezpieczenia.mój cykl to 26 -27 dni. 3 dni spóźnia mi się miesiączka 10 dni po jajeczkowaniu robiłam badanie hcg z krwi i wyszło 1.2. tydzień później zrobiłam test z apteki i wyszła 1 kreska... 2 dni temu robiłam znowu i wciąż 1 kreska. 3 miesiące temu miałam poronienie samoistne bez łyżeczkowania w 5 tyg ciąży, brzuch teraz pobolewa mnie jak na miesiączkę a wciąż jej nie mam.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

zdalnie nie jestem w stanie nic stwierdzić. Proszę iść do ginekologa prywatnie.

Pozdrawiam.