Podwyższone ciśnienie w oczach a pobyt za granicą

Córka jest od kilku dni w Rumunii. Musiała pójść do okulisty. Piekły ją oczy i gorzej widziała. Okazałosie, że ma podwyższone ciśnienie w oku. Dostała jakieś leki i krople. Obawiam się o jej stan. Czy powinna natychmiast wracać do Polski aby leczyć się w kraju?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy dziecko powinno natychmiast wracać do Polski. Jeśli jednak ma kłopoty zdrowotne, warto to rozważyć.