Polipy w jelitach a odpowiednia dieta

Mam dwa polipy w jelitach i chirurg kazał mi za rok przyjść na kontrole ale nie powiedział jak mam sie odrzywiac. Czy mógłbym sie dowiedziec co mogę jeść a co nie.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim zdrowa dieta. Lekkostrawna, mniej smażonych potraw więcej potraw na parze. Ograniczenie tłuszczów nasyconych. Zwiększona ilość owoców i warzyw. Najlepiej udać się do dietetyka celem ustalenia najbardziej odpowiedniej diety.