Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej Cerazette a ryzyko ciąży

Witam, pominęłam w poniedziałek tabletkę (cerazette) spostrzegłam dopiero w wtorek o normalnej porze. W między czasie kochałam się z mężem. Czy bardzo duże jest prawdopodobieństwo że zajdę w ciążę. Jestem 5 miesięcy po porodzie cc i nadal karmię ale to nie ma znaczenia ;)

Aleksander Ropielewski

Ryzyko jest większe niż podczas prawidłowego stosowania tabletek antykoncepcyjnych, jednak nie jestem w stanie podać liczbowej wartości.