Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej Daylette z pierwszego tygodnia stosowania

Witam prawdopodobnie pominełam tabletke z pierwszego tygodnia Nie przyjęłam jej następnego dnia tylko normalnie brałam kolejne tabletki przypadające na dany dzień. Mam pytanie, czy powinnam dalej brać regularnie tabletki do końca opakowania a potem zrobić przerwe i zacząć tak jak zwykle nowe opakowanie. I czy jeśli wezmę tabletke jeden dzień dłużej (zapomniana) wszystko będzie w porządku? Biorę tabletki Daylett którą nie mają podpisu i nie jestem pewna czy zapomniałam o tej tabletce czy też nie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie powinna Pani pobierać pominiętej tabletki na końcu, proszę przyjąć kolejne opakowanie bez przerwy, w tym cyklu antykoncepcja pozostaje niepewna. Pozdrawiam