Pomyłka w zastosowaniu 3 tabletki z blistra tabletek antykoncepcyjnych

Witam od razu prosze o jak najszybsza odpowiedz! otoz zapomniałam 3 tabletki z blistra a tego samego dnia wczesniej odbyly sie stosunki... co mam teraz robic? niekoniecznie chcialabym brac postkoitalna... sa do tego jakies inne metody? no chyba ze faktycznie trzeba zeby ciazy nie było.. przyjelam zapomniana z czwartą tabletką.. to prawda ze jak sie juz jednej zapomni to tak szybko nagle sie rozreguluje i moze dojsc do zaplodnienia? z gory dziekuje i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjęła Pani pominiętą tabletkę szansa na ciążę jest znikoma. Proszę także nie wykonywać przerwy pomiędzy kolejnym a obecnym opakowaniem.