Problem z oddawanie stolca oraz powiększenie brzucha i uczucie przelewania

Witam, mam problem z oddawaniem stolca od jakiegoś czasu wypróżniam się kilka razy dziennie za każdym razem stolec ma inną konsystencje, raz jest rzadki żółty świecący(tłusty) i widać w nim jak by jakieś grudki, a innym razem gęsty zółty lub brązowy, a jeszcze innym razem mix pierwszego z drugim. Poza tym odczuwam powiększenie się jamy brzusznej, czasem jak bym tam piłke nosił, towarzyszy temu przelewanie sie płynów, bulgotanie i gazy.

Milena Lubowicz

Na pewno w takim przypadku należy zrobić podstawowe badania: morfologia z rozmazem, jonogram, CRP, ALT, ASP, bilirubina, badanie ogólne moczu oraz usg jamy brzusznej.
Pozdrawiam