Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z samoakceptacją po licznych zdradach i porzuceniu

Witam. Mam od jakiegoś czasu problem z samoakceptacją. Nie lubię nic związanego z moją osobą. Najbardziej swojej twarzy, mam straszne kompleksy.Nie wiem co mam z tym zrobić. Najczęściej bywa tak, że wpadam w histerie nie chce na siebie patrzeć. Wtedy najczęściej wyklinam siebie. Czuje się brzydka i bezwartościowa. Przypuszczam, że może to mieć związek z tym, że mój były chłopak mnie notorycznie zostawiał oraz zdradzał. Sama nie wiem. Szukam pomocy, boje się że przez to wszystko zrobię coś złego.
ponad rok temu

Stres a depresja

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy stresem a depresją.

Witaj, To co napisałaś jest bardzo smutne, ale znalazłam w tym smutnym przekazie jedną bardzo pozytywną wiadomość, że ten chłopak, to już tylko historia. Obojętne, czy jesteś ładna czy brzydka ( to pojecie względne), nie to co ładne, tylko to co się komu podoba. W każdym razie nikt, ani ładny ani brzydki, ani mądry ani głupi nie zasługują na takie traktowanie. Już nigdy nie powinnaś pozwolić, aby ktoś tak cię zranił. Jeśli twoja zaniżona samoocena, i brak akceptacji jest skutkiem traumy, jaką przeszłaś z chłopakiem, to powinnaś poddać się terapii. Pamiętaj że na swej drodze spotkasz wielu ludzi, ignoruj tych, którzy podcinają ci skrzydła a szukaj tych którzy cie uskrzydlą. Pozdrawiam Dorota Kotarska

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy