Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 0 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem ze wzwodem podczas seksu

Pytanie dotyczny wzwodu. Witam, mam 26 i jestem ze swoja dziewczyna juz ponad 2 lata. Od jakiegos czasu, powiedzmy 2 miesiace mam problem z seksem, wzwodem. Chodzi o to ze wczesniej mialem zawsze ochote i sily, nawet 2 razy dziennie a teraz gora raz na dwa dni i to jesli wogole osiagne ta erekcje bo tez jest spory problem z tym, bywa tak że jeśli sie uda to w trakcie opadnie i nie wiem o co chodzi, strasznie to krepujace. Nie wiem czym spowodowane, odzywiam sie zawsze tak samo bez zmian
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Zachęcam do skonsultowania problemu z psychologiem lub z seksuologiem. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0

Witam.

Przede wszystkim należy przeprowadzić podstawowe badania morfologiczne. Warto dodatkowo sprawdzić testosteron, prolaktynę, LH oraz skonsultować się z urologiem.

Czynniki, które mogą powodować zaburzenia erekcji to m.in. zmęczenie, stres, brak snu, otyłość/niedożywienie, czynniki sercowo-naczyniowe, cukrzyca, zaburzenia tarczycy, a także uzależnienia czy przyjmowanie leków oraz nieprawidłowe relacje partnerskie.

Jeśli w wyżej wymienionych aspektach nie zauważa Pan trudności i wyniki badań będą w normie to zalecam również konsultacje seksuologiczną, ponieważ przyczyna może być na tle psychologicznym.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety