Problemy z donoszeniem ciąży a wykonanie badań

Witam, Mam 35 lat.W 2005 roku poronilam samoistnie 6 tc.W 2006 urodzilam zdrowa corke bez problemow wciazy.W 2015 (zarodek ale brak bicia serca 8tc)W 2016 (9 tc przestalo bic serce).Jakie badania w pierwszej kolejnosci powinnam zrobic. Ja sklaniam sie jako pierwszem ku kariotypom z krewi obwodowej rodzicow. Bardzo prosze o odpowiedz.Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego.